Hotely

Zastupny obrazok riešenia Hotely

Zlepšujeme komfort a kvalitu vzduchu pre zákazníkov

 

Sme známi akustickou a tepelnou kvalitou a kvalitou vzduchu vo vnútornom prostredí: poskytujeme lepší komfort a zážitok pre zákazníkov.

 

Postaráme sa o akustický komfort vašich zákazníkov. Počas svojho pobytu očakávajú veľmi nízku hladinu hluku. Naše jednotky sú vyvíjané a testované z hľadiska akustickej úrovne v našom centre Culoz. Nastaviteľné prúdenie vzduchu udržiava hluk na nízkej úrovni a pomáha hosťom pokojne spať. Systémy a riešenia CIAT sa vyznačujú vynikajúcim akustickým komfortom bez toho, aby sa znížila účinnosť a výkon.

Optimalizované riešenia na úsporu energie

S ohľadom na komfort a optimalizáciu energie poskytujeme globálne riešenia s nízkou uhlíkovou stopou.

Spolupracujeme s vami od začiatku, počnúc fázou návrhu, analyzujeme vaše špecifické požiadavky a ponúkame riešenia na optimalizáciu kapacít klimatizácie, vykurovania a výroby teplej vody vo vašom hoteli. Vyvíjame energeticky účinné riešenia umožňujúce dosiahnuť výrazné úspory bez toho, aby ste znížili pohodlie svojich obyvateľov alebo vplyv na životné prostredie. Naše riešenia ponúkajú vysokú sezónnu účinnosť vďaka prísnemu výberu komponentov, technológií a neustálym inováciám. Technológia rekuperácie tepla umožňuje optimalizáciu spotreby energie predohrevom teplej úžitkovej vody. Všetky jednotky CIAT sú navzájom kompatibilné, aby fungovali ako systém a získali vysokú úroveň účinnosti.

S viac ako 80-ročnými skúsenosťami v oblasti klimatického inžinierstva staviame svoje odborné znalosti na úzkom vzťahu s našimi zákazníkmi. Využívame naše rozsiahle skúsenosti s podporou hotelového priemyslu. Spolupracujeme s vami pri hľadaní najlepších riešení pre váš projekt.


Vedieme vás od samého začiatku: CIAT je s tímom odborníkov na hotelierstvo, ktorí vám chcú pomôcť, vaším partnerom pri dosahovaní úspechu. Spolupracujeme s vami už od fázy návrhu, aby sme analyzovali vaše špecifické požiadavky a ponúkli vám riešenia na optimalizáciu kapacít klimatizácie, vykurovania a výroby teplej vody vo vašom hoteli.

Odborné znalosti v oblasti vzduchotechniky: naše výskumné a vývojové centrum a laboratórium zahŕňalo sedem platforiem s viac ako 3 000 m2 venovaných inováciám pre aplikácie v oblasti vzduchotechniky, ktoré sú vybavené najmodernejšími testovacími a meracími nástrojmi. Zariadenie sa nachádza vo východnom Francúzsku a jeho tímy vykonávajú prototypovanie a testovanie pod vedením našej vývojovej jednotky s cieľom hľadať najlepšie inovácie v záujme zákazníka.

Priemyselná dokonalosť: odbornosť nášho tímu sa opiera o úplne integrované a výkonné výrobné zariadenia, ktorých výsledkom je plne zvládnutý priemyselný postup. Naše výrobné závody sú uznané a certifikované normami ISO 9001, ISO 14000 a OHSAS 8001.